Nahrávám...
Aktualizuji zobrazený obsah
  Hledat
  Logo firmy (zobrazí úvodní stránku)
  Košík
  Vážení zákazníci, z důvodu firemní dovolené, probíhající od 1. do 5. července, proběhne poslední expedice Vašich objednávek v pátek 28. června a poté zase v pondělí 8. července.

  AIR MAX přístroj 1000 g

  Pohlcovač vlhkosti s náplní pro prostory o velikosti do 100 m3  Zobrazit více

  Pro zobrazení informací je nutné být přihlášený
  Jednotka: ks
  Kód: 17932
  Značka: Air Max
  Alternativní jednotky: 1 baleni je 6 ks

  Granulát pohlcovače vlhkosti ze vzduchu absorbuje nadbytečnou vlhkost do hranice normálu, což je 50 - 60 %. Krystalky se nasáváním vlhkosti postupně rozpouští. Pohlcená vlhkost je odváděna do nádobky a patentovaný uzávěr ji už nepropustí zpět. Pohlcovač tak zamezuje vzniku plísní, skvrn a korozí. Pracuje po celý rok, je hospodárný a dá se znovu naplnit.

  ROZSAH POUŽITÍ:

  Pohlcovač vlhkosti 1000 g je určen pro místnosti a prostory do 100 m3 - sklepní prostory, prádelny, garáže, chatky, lodě apod.

  NÁVOD K POUŽITÍ:

  Pohlcovač vlhkosti otevřeme a rozstřihneme sáček uvnitř. Látkový sáček vyjmeme a umístíme do plastové přihrádky pohlcovače. Položíme kryt – hotovo! Zachycená vlhkost postupně odtéká do nádobky ve spodní části pohlcovače. Díky praktické hubici snadno tuto vlhkost odstraníme vylitím do kanalizace (nepoškozuje životní prostředí). S novou úspornou náplní může pohlcovač vlhkosti pracovat dál.