Nahrávám...
Aktualizuji zobrazený obsah
  Hledat
  Logo firmy (zobrazí úvodní stránku)
  Košík
  Vážení zákazníci, z důvodu plánované odstávky systému bude v sobotu 14.12. od 21hod e-shop MIMO provoz.
  Předpokládaný konec odstávky bude v pondělí 16.12. do 12hod.

  AIR MAX COMPACT 100 g Neutral

  Pohlcovač vlhkosti v sáčku s uzavřenou technologií bez možnosti vylití tekutiny  Zobrazit více

  Pro zobrazení informací je nutné být přihlášený
  Jednotka: ks
  Kód: 30977
  Značka: Air Max
  Alternativní jednotky: 1 baleni je 12 ks

  Granulát pohlcovače vlhkosti AIR MAX COMPACT ze vzduchu absorbuje nadbytečnou vlhkost do hranice normálu, což je 50 - 60%. Absorbovaná tekutina zůstává vázána na krystalcích a zůstává uvnitř pohlcovače. Manipulace je velmi bezpečná - žádná kapalina z pohlcovače nevytéká a nesákne. Není nutná žádná odkapávací nádoba! Patentovaný obal uzavře vlhkost uvnitř a nepropustí ven. Pohlcovač naabsorbuje až trojnásobné množství své váhy - tedy 300 g (3 decilitry) vlhkosti.

  VHODNÉ PRO:

  Tento unikátní pohlcovač je určen pro všechny prostory, především pak (pro svůj uzavřený systém) pro místa, kde si chceme být jisti, že se nám z pohlcovače nedostane zpět žádná vlhkost ani tekutina, které by mohli poškodit např. věci v šatníku, spižírně, čalounění apod.

  NÁVOD K POUŽITÍ:

  Odtrhněte horní část balení v naznačeném místě (dva záseky). Otevřete sáček, který je uzavřen plastovým „zipem“ a vyjměte vlastní pohlcovač. Uložte pohlcovač na místo stranou s nápisem „THIS SIDE UP“ nahoru! Pohlcovač musí ležet - nestavět a nedávat nápisem dolů! Pohlcovač bude postupně absorbovat přebytečnou vlhkost, granulát rosolovatí a nabývá na objemu. Až je sáček plný rosolu, je již granulát vyčerpán a musí se použít nový pohlcovač.

  Tento pohlcovač je vhodný pro skříně, šatníky, kuchyňské linky, botníky, automobily v zimě (vlhkost z rozpuštěného sněhu naneseného botami), karavany, kajuty lodí, malé chaty, krabice s uskladněným zbožím, apod.

  TIP:

  Doba funkčnosti pohlcovače je silně ovlivněna vlhkostí prostor, kde je umístěn (4 - 8 týdnů). Pro větší prostory s vyšší vlhkostí použijte BISON AIR MAX 450 g (do cca 30 m3) nebo BISON AIR MAX 1000 g (do cca 80 m3).

  Pokud chcete použít voňavou variantu, můžete použít BISON AIR MAX Lavender (levandule).

  Specifikace

  Značka
  Značka
  "Air Max"