Tradice, symboly a zvyky, tajemství a očekávání, propojení generací, pocit vzájemné lásky a sounáležitosti - to vše dává vánočním svátkům atmosféru, které se nic nevyrovná. Tak vznešenou a současně tak prostou … jako plamen svíčky.
Elegantní dárková sada Victorian Style se sprchovým gelem (200 ml) a toaletním mýdlem (30 g) s vánoční vůní jablka a skořice. Ideální dárek, který potěší svou vůní i krásným balením.
Vánoční kosmetický balíček pro vaše blízké. Potěšte své přátele a darujte jim originální kosmetickou sada obsahující sprchový gel a vlasový šampon s vánoční vůní jablka a skořice. Netradiční kosmetický dárek pro někoho, na kom vám opravdu záleží.
Vánoční kosmetický balíček pro vaše blízké. Potěšte své přátele a darujte jim originální kosmetickou sada obsahující sprchový gel a vlasový šampon s vánoční vůní jablka a skořice. Netradiční kosmetický dárek pro někoho, na kom vám opravdu záleží. Po
Dárkové balení vánoční kosmetiky s extrakty s vůní šípek a růže. Originální kosmetický balíček složený ze sprchového gelu 100 ml, vlasového šamponu 100 ml a aroma visačky s vánočním potiskem. Skvělý dárek k Vánocům pro ženy, kolegyně nebo kamarádky.
Dárkové balení vánoční kosmetiky s extrakty s vůní jablka a skořice. Originální dárková sada kosmetiky složená ze dvou sprchových gelů 100 ml a vonné karty. Skvělý dárek k Vánocům pro ženy, kolegyně nebo kamarádky.
Je to jen drobný dárek od vás, ale velký výbuch radosti pro toho, kdo jej dostane. Naše kosmetika a šumivé bomby pro muže spolehlivě potěší každého milovníka relaxace a bez dalších slov vyjádří, že jej máte rádi. Obdarujte své blízké požitkem z voňav
Dárkové balení kosmetiky s rumovým aroma Rum Spa. Rumový sprchový gel 100 ml, ručně vyráběné tvarované mýdlo 70 g a olejová lázeň 100 ml. Kosmetická sada pro muže i dámy s vůní rumu.
Dárkové balení kosmetiky Whiskey Mountain SPA. Sprchový gel 100 ml, ručně vyráběné tvarované mýdlo 70 g a vlasový šampon 100 ml. Kosmetická sada pro muže i dámy.
Dárkové balení kosmetiky s rumovým aroma nejen pro muže. Rumový sprchový gel 300 ml, ručně vyráběné tvarované mýdlo 70 g a olejová lázeň 300 ml. Kosmetická sada pro muže i dámy a všechny milovníky rumu.
Pivrnec dárkové balení pivní kosmetiky s extrakty z pivních kvasnic a chmele. Kosmetická sada obsahuje pivní sprchový gel 100 ml, ručně vyráběné mýdlo půllitr a vlasový šampon 100 ml.
Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu a reklam.
Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu a reklam.
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas!
Tento obsah může shromažďovat údaje o vašich aktivitách. Pokud si přejete zobrazit obsah je potřeba vyjádřit souhlas.